PAY PAL

Najpopularniejszy na świecie system bezpiecznych płatności, który pozwala na bezpieczne dokonywanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Połączenia są szyfrowane, żadne dane nie są udostępniane. Płatności przy użyciu systemu PayPal mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych MasterCard i Visa oraz płaskich kart debetowych Visa Electron i Visa Gold.

PAYU

Zdecydowany lider szybkich płatności w Polsce. W pełni bezpieczne transfery.  Połączenia są szyfrowane, żadne dane nie są udostępniane. Płatności przy użyciu systemu PayU mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych MasterCard i Visa, płaskich kart debetowych Visa Electron i Visa Gold oraz szybkich przelewów internetowych.

PRZELEW

Możesz również zapłacić przelewem bezpośrednio na konto bankowe naszej firmy.  Wystarczy, że w formularzu przelewu wpiszesz poniższe dane:

Denique Sp. z o. o.
ul. Sibeliusa 14, 02-641 Warszawa
16 1950 0001 2006 0463 8988 0002 IdeaBank
W tytule przelewu wpisz numer zamówienia lub imię i nazwisko osoby zamawiającej.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Zamówienie możesz opłacić bezpośrednio u kuriera, listonosza, w punkcie czy w Paczkomacie przy odbiorze przesyłki. Ta forma płatności obciążona jest dodatkowym kosztem, jeżeli nie przekracza 350 zł. Powyżej tej kwoty dodatkowa opłata nie jest naliczana.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BONY SODEXO

Posiadasz ważne bony Sodexo z grupy:

Premiowy, Podarunkowy, Kulturalno-rekreacyjny, Travel & Beauty?

Złóż zamówienie, zaznacz w koszyku metodę płatności „Bony Sodexo”, po czym prześlij je nam listem poleconym lub kurierem. Gdy otrzymamy i zaksięgujemy bon/wpłatę brakującej kwoty przystępujemy do realizacji zamówienia i wysyłki paczki.